Od zawsze byliśmy ciekawi świata, doświadczania, nowych smaków, ludzi. Wiele lat temu właśnie ta ciekawość wytyczyła naszą dalszą drogę na życie.

Niestandardowe podejście i ciągłe poczucie braku swojego miejsca na ziemi sprawiło, że decyzję o wyjeździe na plantację kawy podjęliśmy w ciągu kilku sekund.

Przez rok otaczaliśmy się jedynie kawą, uczyliśmy o jakości pijąc jedną z najlepszych kaw na świecie w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie – na Hawajach.

Palarnię założyliśmy rok po powrocie w nasze rodzinne strony na Mazurach, a na koniec 2021 roku otworzyliśmy nasz drugi punkt – showroom na Starym Mieście w Olsztynie.

Regularnie szukamy nowych ziaren, które profilujemy indywidualnie. Dobieramy palenia tak, aby wydobyć z filiżanki najciekawsze smakowe doznania, bo kawa zielona, którą palimy nie pachnie, nie wygląda ani nie smakuje jak produkt, który znacie.

Efektem pracy, która zaczyna się już w laboratorium oraz naszej palarni są kawy, które na co dzień pijecie.

Kawę palimy codziennie dla klientów hurtowych, kawiarni oraz klientów indywidualnych.

 

Jesteśmy dumni z wiedzy i czasu jaki poświęcamy na swoją edukację. Dzięki temu oferujemy programy szkoleniowe zarówno dla profesjonalistów, kawiarni, restauracji jak i dla użytkowników indywidualnych.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z kawą znajdziesz u nas wiedzę, doświadczenie i chęć dzielenia się tym co mamy – naszymi wyborami kawowymi.