O nas | LaniCoffee
106
page-template-default,page,page-id-106,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_push_text_top,columns-3,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

O NAS

Idea Lani Coffee narodziła się na Hawajach, na wyspie Big Island, w regionie Kona, gdzie zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie z zakresu produkcji kawy i wyjątkowego procesu jej palenia.

 

Ponad rok mieszkaliśmy na plantacji kawy a nasz pokój znajdował się bezpośrednio nad palarnią.

 

To nie była praca… a całe nasze życie.

Po powrocie zdecydowaliśmy, że taka przygoda nie może zakończyć! Przenosząc kawową wiedzę do Polski, w 2011 roku powstała Palarnia Kawy Lani Coffee, aby naszą kawową pasją zarażać Warmię i Mazury jak i wszystkich ciekawych naszej historii.

 

Na przestrzeni lat uczestniczyliśmy w wielu ciekawych projektach z wykorzystaniem naszych ziaren, takich jak przygotowanie kawy do produkcji piwa Coffee Stout, kawowych nalewek, mieszanek tworzonych na specjalne zamówienia, eventy.

Wraz z naszymi klientami “otworzyliśmy” wiele kawiarni i wypiliśmy już morze spalonej przez nas kawy.

Grono smakoszy kaw z naszej palarni ciągle się powiększa, a to wpływa również na nasz rozwój i możliwość poszerzania gamy ziaren o te najbardziej cenione m.in. Specialty Coffee, Cup of Excellence.

Nasza palarnia jest zakładem produkcyjnym (wyposażonym w trzy piece do palenia kawy), będącym pod kontrolą wszelkich instytucji Państwowych, czuwających nad bezpieczeństwem i poprawnością produkcji żywności. Komfort własnego zakładu produkcji pozwala nam trzymać najwyższy standard oraz swobodne dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.